Сергій кузьменко в Південній Кореї презентує Кіровоградщину

Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко на чолі делегації від Кіровоградщини перебуває із офіційним візитом у Республіці Корея.

До складу делегації входять голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та міський голова обласного центру Андрій Райкович, інформують Новини Кіровоградщини з посиланням на ОДА.

Візит проходить на запрошення президента і генерального директора корейської енергетичної корпорації «KEPCO» та мерії міста Кванджу.

Сергій Кузьменко взяв участь у відкритті та роботі Міжнародної виставки"BIXPO 2018". Нинішнього року Корпорація «KEPCO» на виставці презентує нову енергетичну платформу на базі екологічно чистих енергосистем та технології 4-ї Промислової революції під гаслом «Перехід на нові джерела енергії та Цифрова Трансформація».

Цього року організатори додали ще кілька нових заходів — виставку «Перехід на нові джерела енергії, Цифрова Трансформація» і тематична виставка «Розумне місто». У центрі уваги цього разу був Саміт лідерів «Розумних міст» та Саміт лідерів в сфері енергетики у якому взяли участь 100 лідерів із 20 країн світу, а також і з Кіровоградської області. Учасники Саміту провели дискусію на тему: "Нова галузь та створення робочих місць – перехресні презентації «Розумних міст».

У рамках участі у Міжнародній виставці «BIXPO 2018» голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко планує провести низку офіційних зустрічей з керівниками адміністративно-територіальних одиниць Республіки Корея, під час яких обговорити питання налагодження та розгортання взаємовигідної міжрегіональної співпраці в торговельно-економічній, науково-технічній, сільськогосподарській та енергетичній сферах, залучення інвестицій.