Благодійний Sale у підтримку хворої дитини відбудеться в обласному центрі

В обласному центрі оголосили збір речей для проведення благодійного Sale у підтримку підопічної благодійного фонду «Дивожиття» Еліни Яригіної, який відбудеться 23 листопада.

Про це Новини Кіровоградщини повідомила співорганізатор акції Віра Шестакова.

— Я почула інформацію про Елю і не могла не проявити милосердя… Відтак ми оголошуємо збір одягу, який будемо розпродувати у підтримку дівчинку. Друзі, подивіться у свої шафи, певна, що там знайдеться чимало речей, які ви жодного разу не вдягали. Принесіть свої сукні, кофтинки, шалики ми їх продамо і тим зможемо допомогти Елі! – коментує Віра Шестакова.

— Елі два рочки. У неї рідкісне захворювання – синдром Чарджа, яке характеризується патологіями розвитку різних органів. За своє маленьке життя вона пережила чотири операції – три на серці і одну на шлунку. Вона не бачить і не чує… Елінка харчується через гастрастому – спеціальну трубочку в животику. Для придбання спеціального харчування у місяць потрібно понад сім тисяч гривень. Це завелика сума для сім’ї, тому мама дівчинки Настя звернулася за допомогою до нашого фонду. Ми звертаємося до всіх – підтримайте Елю, в цій сімї чекають дива і ми здатні його створити, — каже директор МБФ «Дивожиття» Вікторія Семененко.

Організатори акції оголосили про її старт на телепередачі «Ранкова кава» на телеканалі «Суспільне.UA», який виступив партнером.

Організатори приймають речі до 20 листопада за адресою: площа Героїв Майдану, 1, обласна філія ПАТ НСТУ (обласне телебачення), редакція «Ранкової кави», каб.145.