На центральній площі обласного центру нагородили переможців змагань «Захисник Кіровоградщини» (ФОТО)

На площі Героїв Майдану відбулося нагородження переможців обласного етапу змагань «Захисник Кіровоградщини».

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Протягом двох днів більше 200 юнаків у складі 34 команд з усієї області випробовували свої сили та вміння у стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбирали та збирали на швидкість автоматичну зброю, долали туристичні смуги перешкод, брали участь у змаганнях з перетягування канату, в естафеті з елементами перекидання колеса та у силових вправах на спортивних знаряддях.

По завершенні змагань команди взяли участь у благодійному марафоні «Волю полоненим», пройшовши колоною від Фортечних валів до площі Героїв Майдану.

Учасників змагань привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко: «В переддень великого державного свята – Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці ми висловлюємо величезну повагу і вдячність нашим захисникам – тим, хто зараз перебуває на лінії вогню, тим, хто повернувся з війни і сьогодні серед нас».

«Вже четвертий рік поспіль головним національно-патріотичним змаганням області є «Захисник Кіровоградщини». І цього року ви вкотре продемонстрували високі спортивні результати. Сьогодні надзвичайно важливо показати усьому світу, що ми захищаємо Україну і в майбутньому нікому не дозволимо зазіхати на нашу землю. Я у цьому переконаний, адже у нас є сучасне українське військо. Бажаю кожному із вас здоров’я, світлих, сонячних і успішних днів та миру на нашій землі. Слава Україні!».

«Героям Слава!», — відповіли учасники змагань.

Сергій Кузьменко вручив командам-переможцям нагороди – дипломи, медалі і призові кубки. Цього року перше місце у загальнокомандному заліку обласного етапу змагань «Захисник Кіровоградщини» здобула команда Гайворонського району. Друге та третє місця, відповідно, посіли команди з Олександрійського та Маловисківського районів.