У школах обласного центру збиратимуть макулатуру (ФОТО)

В обласному центрі стартував проект «Нове дерево».

У рамках проекту у понад 20 школах обласного центру встановлять спеціальні контейнери для збору макулатури, повідомили Новини Кіровоградщини члени громадської організації «Перспектива молоді», які є ініціаторами акції.

Після заповнення боксів списаними зошитами, чернетками та роздруківками ініціатори акції разом з учнями шкіл здадуть використаний папір у макулатуру. За виручені кошти придбають саджанці, які висадять на вулицях міста.

«У нас в країні вирубується величезна кількість дерев. Ліс із західної України вивозиться тоннами. У нашому місті зменшується кількість різних зелених зон, дерева засихають, падають, їх вирубують і на їх місці встановлюють МАФи та магазини. Для того, щоб місто було зеленим та дихало, ми і запускаємо цей проект. Вартість десяти кілограмів макулатури рівна вартості одного саджанця. У цей контейнер можна помістити 70 кілограмів макулатури. Те, які саме дерева будуть висаджені та де – обиратиме адміністрація шкіл та шкільне місцеве самоврядування», — говорить голова громадської організації «Перспектива молоді» Дмитро Бабак.