У Кіровограді визначили проміжні результати голосування за проекти «Громадського бюджет-2019»

У міській раді зробили проміжний підрахунок голосів, відданих за проекти в рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2019».

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Члени координаційної ради з питань громадського бюджету за участі авторів проекту полічили паперові бюлетені, якими голосували кропивничани за народні ініціативи і визначили проміжний рейтинг громадських ідей. Рахували окремо по кожній категорії: «МАЛІ», «ВЕЛИКІ» та «СОЦІАЛЬНІ».

У категорії «ВЕЛИКІ» лідерство утримує проект «Інноваційна дитяча медицина», який підтримали 669 мешканців міста, наступним за кількістю отриманих голосів є проект «Алея Авіаторів» із 182 голосами, далі «Спортивне містечко «NEW LIFE» — 132 голоси.

В категорії «СОЦІАЛЬНІ» на першому місці проект «Спортивний комплекс для дітей з інвалідністю «Надія» з підтримкою в 707 голоси та проект «Благоустрій дитячих майданчиків у ДНЗ при КЗ «НВО» Спеціалізована ЗОШ № 1 –ДНЗ», за який проголосували 314 кіровоградців.

В категорії «МАЛІ» лідирує проект «Вік живи вік учись» — 230 голосів. Проект «Студія «Вікно можливостей» навчання комп'ютерним технологіям молоді з інвалідністю для адаптації в інформаційному просторі» — 130 голосів та «Ігровий комплекс «Дитяча мрія» — 172 голоси.

З результатами оф-лайн голосування по кожному проекту можна ознайомитися тут. Поточний рейтинг он-лайн голосування можна відслідковувати за цим посиланням.

Нагадаємо, що голосування розпочалося з 03 вересня і триватиме до 14 вересня.

Участь у голосуванні вже взяли близько 1600 людей.