У Кіровограді презентували фотоальбом “Місто о п’яти іменах”

З нагоди відзначення Дня міста у художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна відбулася презентація фотоальбому Заслуженого журналіста України, спецкореспондента газети “Народне слово” Ігоря Демчука “Місто о п’яти іменах”.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Авторські світлини фотохудожника, зібрані в альбомі, свого часу представлялися в музеї на різноманітних тематичних виставках і стали основою збірки.

Фотоальбом, що побачив світ у видавництві «Імекс-ЛТД», мав на меті створити легку у прочитанні збірку світлин, яка б через історичну архітектуру демонструвала туристичну привабливість нашого міста, — підкреслив відомий художник, мистецтвознавець та один із співавторів книги Андрій Надєждін.

За своєю формою альбом складається зі вступної частини, яка в доступній формі пояснює особливості формування архітектурного середовища історичної частини міста Кропивницького, містить коротку інформацію про авторів та світлини, що представляють дві основні магістралі міста — вулиці Дворцову та Велику Перспективну, а також музеї та архітектурні пам’ятки Кіровграда. Фотографії супроводжує текст українською та англійською мовами.

У подарунковому виданні в художніх фотографіях легко впізнаються архітектурні перлини історичного центру міста. Вони нагадують про минуле і відображають сучасне, зливаються в єдиний часовий простір, наповнений життям в усіх його проявах — святах і буднях, дитячих усмішках і вшануванні пам’яті героїв, захопленні художньою красою і бажанні творити, наповнювати світлом і радістю свідомість, а значить місто зі своєю неповторною історію має щасливе майбутнє.