Відсьогодні У Кіровоградській області відключили аналогове мовлення

Відключення виконали у відповідності з постановою Кабінету Міністрів № 509 від 13 червня.

Згідно їй, термін відключення аналогового телебачення для Києва та Кіровоградської області — до 31 липня, для всіх інших регіонів — до 31 серпня, повідомляють Українські новини, передають Українські Новини.

Наголошується, що виконання цього рішення забезпечить безперервність телевізійного мовлення на всій території України та вільний доступ громадян до інформації.

Як повідомлялось раніше, 13 червня Кабінет Міністрів переніс термін відключення аналогового телебачення з 30 червня на 31 липня для Києва та Кіровоградської області, на 31 серпня для всіх інших регіонів.

У пояснювальній записці зазначається, що перехід від аналогового до цифрового мовлення — складний технологічний процес, при цьому одномоментне і повсюдне відключення аналогового телебачення є неможливим, тому відключення аналогового ефірного телебачення повинно здійснюватися поетапно в різних регіонах країни в залежності від готовності мережі і глядацької аудиторії.

У травні Кабінет Міністрів затвердив перелік населених пунктів у Донецькій, Луганській і Херсонській областях, де дозволено тимчасове аналогове мовлення після переходу на цифрове.