У Кіровограді по вулиці Короленка міняють аварійні тролейбусні електроопори

Комунальне підприємство «Електротрас» збирається 39 аварійних опор розташованих вздовж магістральної траси, демонтувати протягом тижня.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Як повідомив заступник директора з безпеки руху і організаційних питань КП “Електротранс” Валерій Музичук, до нових, вже встановлених електроопор, будуть перепідключені усі комунікаційні мережі, які були розміщені на старих стовпах.

— Роботи по заміні розпочались із того, що біля кожної аварійної опори було встановлено нову. Тепер завдання полягає в тому, щоб усі мережі перемістити на нові опори, — повідомив Валерій Музичук. — Разом із фахівцями КП “Електротранс” працюють представники п’яти підприємств, чиї мережі пролягли вздовж вулиці Короленка і розташовані на наших опорах. Після того, як зі старої опори прибираються усі комунікації, її обережно демонтують.

За словами заступника директора КП “Електротранс”, демонтовано вже 12 опор. В середньому щодня працівники підприємства демонтують 6 одиниць, тому для завершення робіт фахівцям потрібно близько тижня.

Поки відбуваються роботи з перенесення мереж, ділянка руху електротранспорту залишається знеструмленою, через що тролейбуси курсуватимуть лише до автостанції №1.