Костанчук: АТОвці стоять над страхом

Голова Всеукраїнського об’єднання учасників АТО Тарас Костанчук під час прес-конференції у Кіровограді розповів про діяльність своєї організації сьогодні, 3 серпня.

– Наші активісти нині вимушені вирішувати питання, на які влада закриває очі, але які є важливими для людей. Ми все вирішуємо мирним шляхом, але водночас показуємо посадовцям, АТОвці стоять над страхом, ми – люди, які пройшли через страх… Нам немає чого втрачати! У нас є держава і все. І така мотивація дуже впливає на чиновників, – підкреслив Тарас Костанчук.

Громадський діяч також зауважив, що поїздку до обласного центру планував раніше і не сам, а з побратимом «Сарматом», проте останнього вбили.
Відтак із огляду на безпеку своїх активістів відмовився назвати, хто представляє організацію на Кіровоградщині.

– Це люди, які також пройшли війну, які готові і далі боротися за майбутнє України, – зазначив він.

Тарас Костанчук останні десять років займається юридичною практикою. Він брав участь у війні на сході, а після повернення з зони бойових дій, у листопаді 2014 року разом із бойовими побратимами створив всеукраїнську громадську організацію учасників АТО «Справедливість».

На початку 2015 року заснував «Іловайське братерство», а рік по тому – створив благодійну організацію «Справедливість», яка допомагає пораненим бійцям і ветеранам АТО, родинам загиблих і безвісти зниклих бійців, а також дітям учасників АТО.