Більше 300 екс-міліціонерів області чекають на виплату перерахованих пенсій

Головне управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області ігнорує судові рішення й впродовж двох років не здійснює виплату додаткових нарахувань до пенсій, передбачених законом, колишнім працівникам органів внутрішніх справ.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі ГТУЮ в області.

У зв’язку з цим більше 4 тисяч екс-міліціонерів подали позови до суду для відновлення своїх порушених прав.

«Суд позовні вимоги задовольнив і виніс рішення щодо примусового перерахування й виплати пенсійного забезпечення. У зв’язку з цим у виконавчій службі перебуває 309 відповідних виконавчих документів. Однак, не зважаючи на рішення суду, Головне управління Пенсійного фонду України в області перерахувало пенсії за минулі роки, проте фактичні виплати провели лише за поточний рік, посилаючись на відсутність бюджетних асигнувань. Щоб виконати судове рішення, державні виконавці наклали на боржника штрафні санкції, частина яких згодом була оскаржена Головним управлінням Пенсійного фонду України в області в Кіровоградському окружному адміністративному суді», – повідомив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

Під час оскарження штрафних санкцій суд ухвалив рішення про стягнення з виконавчої служби на користь боржника витрати на оплату судового збору в розмірі 96 910 гривень.

Наразі виконавча служба продовжує боротися за права стягувачів і оскаржує рішення вищевказаного місцевого суду в Дніпропетровському апеляційному суді.