В обласному центрі нові автобуси вийдуть на маршрути в серпні

Десятьма новенькими автобусами МАЗ-206 середньої місткості, розрахованих на 27 сидячих та 45 стоячих пасажирських місць, поповнився транспортний парк комунального підприємства «Електротранс».

Про це Новини Кіровоградщини повідомила прес-служба міськради.

Водії автобусів пройшли відповідну підготовку і після проведення конкурсних процедур виїдуть на міські маршрути, щоб з’єднати віддалені мікрорайони міста.

За словами начальника управління транспорту Олександра Вергуну, у другому кварталі поточного року комунальне підприємство придбало 10 автобусів на суму близько 32 мільйонів гривень. Всі автобуси на підприємстві зареєстровані, отримали сертифікат технічного контролю та застраховані.

— Орієнтовно, у серпні поточного року, після проведення конкурсу, всі вони виїдуть на маршрути, — наголосив Олександр Вергун. — Відповідно, вдасться значно поліпшити транспортне обслуговування зі Старою Балашівкою, селищем Гірничим, Катранівкою, зараз розглядається питання по селищу Молодіжному і Лелеківці. Транспортне сполучення у місті таким чином буде значно покращене, адже, наприклад, селище Гірниче буде з’єднане із Новомиколаївкою, чого не було раніше. Схема руху автобуса буде проходити вулицею Ельворті, яка знаходиться у пішохідній доступності із гемодіалізним центром на вулиці Ганни Дмитрян.