Кіровоград: у міськраді визначилися із етапами реконструкції музшколи Генріха Нейгауза

У міській раді Кропивницького відбулась нарада стосовно реконструкція будівлі музичної школи ім. Генріха Нейгауза, у якій взяли участь начальник управління капітального будівництва Віктор Ксеніч, начальник відділу культури і туризму Анна Назарець та директор музичної школи №1 Євгенія Малявкіна.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

За словами Віктора Ксеніча, каменем спотикання стало те, що проектно-кошторисну документацію було розроблено ще рік тому, і тоді на реконструкцію будівлі було закладено 1,5 мільйона гривень бюджетних коштів. Але за рік ціни зросли, а тому змінився і обсяг робіт.

— Під час наради ми розробили план дій, визначили першочергові завдання, — зазначила Анна Назарець. — Роботи розпочнуться із укріплення фундаменту будівлі музичної школи, а наступним етапом буде зведення даху.

Кошти, які залишаться після першочергових етапів реконструкції, будуть спрямовані на інші роботи, передбачені проектом: заміну вікон, ремонт системи опалення, внутрішні роботи.

На цьому тижні заплановано визначити вартість перших двох етапів робіт. Після чого розпочнуться роботи із реконструкції будівлі.