Постраждалий від вибуху будинок в обласному центрі підлягає відновленню (Відео)

Будинок після вибуху газу, що стався в обласному центрі місяць тому, підлягає відновленню.

Про це повідомила будівельно-технічна комісія після обстеження пошкодженого приміщення, йдеться в сюжеті каналу „Кіровоград”.

Як повідомляли Новини Кіровоградщини, 10 лютого на Новомиколаївці вибухнув будинок на чотири квартири. У будівлі повибивало вікна, у стелі утворилися тріщини, капітальна стіна зруйнована. Подія сталася через необережність одного з мешканців. Після приготування вечері він не вимкнув газ та пішов спати. Прокинувся близько четвертої і вирішив запалити цигарку. Після вибуху чоловік з опіками середньої тяжкості потрапив у лікарню. Нині його виписали.

Поновити газопостачання мешканцям двох вцілілих квартир у міськраді обіцяли до кінця лютого. Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Сергій Коваленко повідомив, що не поновили, бо чекали на висновки експертів. Їх отримали наприкінці минулого тижня.

— Ми не могли до цього етапу приступити спільно з балансоутримувачем, бо не мали первинного технічного звіту. Після цього звіту ми теж будемо звертатися до підприємства газопостачання, поскільки це їхня прерогатива, щоб вони може по тичасовій схемі відновили газопостачання до цих двох квартир. До 11 та 9 квартири не можливо його відновити, тому що практично там все зруйновано, — повідомив Сергій Коваленко.

За його словами, відновлювальні роботи розпочнуть після проходження тендерних та проектних процедур. На це знадобиться кілька місяців. Кошти виділять з міського бюджету. Від власника квартири, де стався вибух, постраждалі сусіди вимагають компенсувати збитки. Міськрада теж. Чоловік, з вини якого стався вибух, житло тут винаймав.

Будинок після вибуху

Будинок після вибуху газу, що стався в Кропивницькому місяць тому, підлягає відновленню. Про це повідомила будівельно-технічна комісія після обстеження пошкодженого приміщення. Нагадаємо, в лютому, на Новомиколаївці вибухнув будинок на чотири квартири. У будівлі перебувало восьмеро мешканців. Один чоловік постраждав. Мешканці зруйнованих осель говорять, що відновлювати їх не поспішають. Коли розпочнуться роботи, дізнавалась Юлія Бабак.

Posted by Канал "Кіровоград" on Monday, 5 March 2018