Відділ освіти Добровеличківської РДА намагався приховати закупівлі у сфері охорони дитинства

Відділ освіти Добровеличківської РДА намагався приховати закупівлі у сфері охорони дитинства, проведені із порушеннями законодавства.

Про це Новини Кіровоградщини повідомила прес-служба прокуратури області.

Мова йде про закупівлю вікон відділом освіти, молоді та спорту та ТОВ «АНП Трейдінг». Районо та вказане товариство протягом березня-червня 2017 року уклало 10 договорів купівлі-продажу металопластикових вікон за державний кошт на майже 300 тис. грн.

Фактично працівники відділу освіти за даними договорами здійснили дроблення закупівлі металопластикових конструкцій для уникнення процедур закупівлі у вигляді відкритих торгів, визначених Законом України «Про публічні закупівлі». Крім того, відділ освіти, маючи на меті приховати дані договори, не включив їх до плану закупівель, та не опублікував їх у системі електронних державних закупівель «Prozorro».

Наразі рішенням господарського суду Кіровоградської області позов прокуратури до відділу освіти Добровеличківської РДА та ТОВ «АНП-Трейдінг» задоволений в повному обсязі – усі 10 договорів про закупівлю вікон за державні кошти визнали недійсними.