Питання перерахунку пенсій військовим та силовикам обговорили на апаратній нараді в ОДА

Питання перерахунку пенсій колишнім військовослужбовцям та пенсіонерам силових структур порушив голова облдержадміністрації на щотижневій апаратній нараді.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Керівник ОДА нагадав, що перший етап підвищення виплат пенсіонерам відбувся минулого року – відповідно до ухваленого Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

«Двадцять п’ять відсотків наших пенсіонерів, які мали великий стаж роботи і непогані заробітки, внаслідок перерахування отримали значне підвищення пенсій. Для інших також проведено перерахунок, – зауважив Сергій Кузьменко. – Але пенсійна реформа не завершена, вона продовжується і стосується різних верств населення, зокрема військових пенсіонерів і тих, хто працював у органах внутрішніх справ. Хочу наголосити, що є позиція Уряду, згідно з яким такі пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року, але після прийняття відповідного закону Парламентом».

Уряд розробив проект закону з цього питання і передав його на погодження до Ради національної безпеки та оборони, адже будь-які питання військового спрямування згідно з законодавством потрібно погоджувати з цим органом.

Голова облдержадміністрації висловив сподівання, що відповідний закон буде ухвалено Верховною Радою України найближчим часом.