Обласна влада готова підтримувати пропозиції громадськості

????????????????????????????????????

Відбулося засідання Ради сприяння розвитку громадянського суспільства при обласній державній адміністрації.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Це вже друге за рахунком засідання Ради, на якому було проаналізовано стан реалізації в області у 2017 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства, а також обговорено проект обласного плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 — 2020 роки.

Про результати проведеної роботи учасників засідання поінформував начальник управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Віталій Останній. Питання розвитку громадянського суспільства є одним із пріоритетних у діяльності обласної державної адміністрації. Так, лише на рівні структурних підрозділів облдержадміністрації минулого року було проведено понад 160 консультацій з громадськістю з різних питань суспільного життя. В цілому по області було проведено більше 1300 таких заходів.

Стосовно громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, то, за словами посадовця, у 2017 році нею не скористалася жодна громадська організація.