Флешмоб «Читаємо Сухомлинського» влаштували у школі обласного центру (Відео)

Флешмоб «Читаємо Сухомлинського» з нагоди міжнародного дня рідної мови влаштували у школі № 1 обласного центру.

Учні та вчителі читали твори видатного педагога, повідомляє канал „Кіровоград”.

Флешмоб відбувся під гаслом «Серце віддаю дітям». У рамках єдиного уроку у всіх класах читали твори та вислови Василя Сухомлинського. У початковій школі це були казки, в старших — його роздуми та вислови про рідну мову, кохання, відносини між людьми. Під час флешмобу у десятому „А” учні читали та обговорювали „Листи до сина”.

Флешмоб

Флешмоб «Читаємо Сухомлинського» з нагоди міжнародного дня рідної мови влаштували у кропивницькій школі № 1. Там учні та вчителі читали твори видатного педагога.Флешмоб відбувся під гаслом «Серце віддаю дітям». У рамках єдиного уроку у всіх класах освітнього закладу учні читали твори та вислови Василя Сухомлинського. У початкових класах це були казки видатного педагога, а у старших — його роздуми та вислови про рідну мову, кохання, відносини між людьми. Під час флешмобу у десятому – „А”, учні читали та обговорювали „Листи до сина”.

Posted by Канал "Кіровоград" on Wednesday, 21 February 2018

Довідково:

Міжнародний день рідної мови відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.