У Світловодську під час гасіння пожежі травмувалися двоє рятувальників (ФОТО)

Сьогодні, 26 січня, у Світловодську під час пожежі приватної двоповерхової господарської споруди, сталося обрушення частини несучої стіни та перекриття.

У результаті 22-річний начальник караулу 17-ої державної пожежно-рятувальної частини Ігор Санжаров та його колега – 28-річний командир відділення Олександр Вершигора отримали травми, повідомив у соцмережі очільник У ДСНС в області Віталій Миронюк, повідомлють Новини Кіровоградщини.

„Звісно, цього можна було б уникнути, якби власник у встановленому законодавством порядку зареєстрував своє виробництво, виконав всі протипожежні заходи та поставив його на облік, як виробництво. Тоді б наші хлопці неодмінно планово відпрацювали картки пожежогасіння та, виїжджаючи на цю пожежу знали, що за цією адресою знаходиться не просто господарча споруда, а пожежонебезпечний об’єкт. І як результат рятувальники знаходяться у лікарні з численними переломами”, — йдеться в повідомленні.

Наразі стан рятувальників задовільний. За даними Віталія Миронюка, будівля незаконно використовувалась власником під цех з переробки деревини.

Як повідомили в прес-службі УДСНС в області, на момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів на місце події площа пожежі будівлі складала 120 квадратних метрів.