До проекту «Шлюб за добу» підключили Олександрію

Олександрiя увiйшла до перелiку мiст, що беруть участь у пiлотному проектi «Шлюб за добу».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі ГТУЮ в області.

Вiдтепер закоханi жителi Кiровоградщини зможуть офiцiйно зареєструвати свої стосунки за бажанням у будь-який день в двох мiстах областi.

«Першочергово проект функцiонував у туристичних мiстах, а також мiстах, якi межують з тимчасово окупованими територiями, з метою отримання в найкоротшi термiни офiцiйних свiдоцтв про одруження. Натомість тепер закохані мають можливість офіційно визнати свої стосунки за пришвидшеною процедурою на території всієї України, у тому числі в Кропивницькому, а відтепер ще й в Олександрії, не витрачаючи при цьому час на тривале очікування», – вiдзначив керiвник обласної юстицiї Вадим Гуцул.

У зв’язку з цим територiальне управлiння запрошує суб’єктiв господарювання – юридичних осiб публiчного права стати органiзаторами державної реєстрацiї одруження в рамках проекту «Шлюб за добу» в Олександрії. Для цього необхiдно подати клопотання до обласного управлiння юстицiї про спроможнiсть надання такої послуги. За детальною iнформацiєю звертайтеся до Олександрiйського мiськрайонного вiддiлу ДРАЦС за номером телефону (0235) 9-15-03.