Через матч „Зірка” – „Динамо” Кіровоград посилено патрулюватимуть

В обласному центрі поліцейські посилять заходи безпеки під час проведення футбольного матчу серед команд Прем'єр-ліги.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

18 листопада о 14.00 на стадіоні «Зірка» в обласному центрі у рамках Чемпіонату України з футболу заплановано проведення матчу між ФК «Зірка» та ФК "Динамо" (м. Київ). У зв’язку з цим, до вжиття превентивних заходів буде залучено більше 400 поліцейських.

У суботу додаткові сили з числа особового складу поліції області здійснюватимуть патрулювання території обласного центру.

Безпосередньо під час проведення матчу за дотриманням публічного порядку слідкуватимуть майже 240 працівників поліції, у тому числі військовослужбовці Нацгвардії, бійці роти поліції особливого призначення та батальйону «Святослав».

За попередніми даними, на гру завітають майже 6 тисяч глядачів. Поліцейські звертаються до вболівальників із проханням – під час перегляду матчу бути толерантними, з повагою ставитися один до одного, а також не допускати порушень порядку та виявляти пильність.

Якщо ви помітили залишені без нагляду речі, підозрілі предмети чи осіб, поведінка яких викликає підозру щодо можливого вчинення ними протиправних дій, негайно інформуйте про це органи поліції за номером «102».