Будинок дитячо-юнацької творчості реконструювали в Новоархангельську (ФОТО)

Під час робочої поїздки до Новоархангельського району голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко побував у Будинку дитячої та юнацької творчості Новоархангельського НВО №2, який нещодавно розпочав роботу у окремому реконструйованому приміщенні.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Варто зазначити, що до 2017 року цей багатопрофільний позашкільний заклад не мав власного корпусу і розміщувався у пристосованій будівлі колишнього дитячого садка, віддаленій від центру селища та від шкіл. Минулого року було виділено приміщення для будинку дитячої та юнацької творчості та спільними силами держави і місцевих органів влади розпочато його реконструкцію. З державного бюджету на будівельні роботи виділено 1 мільйон 309 тисяч гривень, за рахунок яких замінено віконні та дверні блоки, оновлено підлогу та стіни, відремонтовано освітлення, оздоблено класи. За кошти місцевого бюджету було придбано два сучасних твердопаливних котла тривалого горіння та теплоакумулятор, проведено поточний ремонт котельні та закуплено нові меблі – на загальну суму понад 280 тисяч гривень. Восени Новоархангельський БДЮТ розпочав свою роботу в окремому реконструйованому приміщенні.

Нині позашкільний заклад працює за художньо-естетичним, соціально-реабілітаційним, науково-технічним та спортивно-оздоровчим напрямами. Цього навчального року 490 вихованців БЮТу займаються в 23 гуртках, 28 групах (гурткова робота має свою мережу і в школах району). Освітній процес тут забезпечують 16 педагогічних працівників. Вихованці закладу є переможцями та лауреатами обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Голова облдержадміністрації оглянув актову залу закладу, побував у кімнатах, де займаються юні музиканти ансамблю народних інструментів «Джерельце», відвідувачі гуртків хореографії, образотворчого мистецтва, м’якої іграшки. Сергій Кузьменко поспілкувався з вихованцями будинку дитячої та юнацької творчості, запропонував їм написати листи з побажаннями Святому Миколаю та пообіцяв їх передати.

– Я з величезним задоволенням побував у Будинку дитячої та юнацької творчості. Талановиті і абсолютно позитивні діти, які сьогодні думають про те, як зустрічатимуть прийдешні свята і живуть позитивним життям. А наше завдання – створити для них усі необхідні умови, що, власне, і зроблено в районі, – наголосив Сергій Кузьменко після відвідин закладу.