279 порушень виявили фахівці Держгеокадастру в області за 10 місяців 2017-го

За десять місяців 2017 року спеціалісти Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області провели 397 перевірок дотримання вимог земельного законодавства.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі ГУ Держгеокадастру в області.

Зокрема видано 499 наказів про здійснення державного контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності.

Під час проведення перевірок виявлено 279  порушень. Складено 149 протоколів про адміністративні правопорушення. Винесено 147 постанов, з яких 16 — про закриття справи у зв’язку із ознаками злочину (матеріали направлено до правоохоронних органів), 131 — про притягнення до адміністративної відповідальності. Для вжиття заходів реагування по 39 справам направлено матеріали до правоохоронних органів, із них 13 — до прокуратури.

Зважаючи на виявлені порушення, нараховано розмір заподіяної шкоди державі на суму 11 млн 169 тис. грн, з них майже 1,3 млн грн сплачено у добровільному порядку. Накладено штрафів на суму 27,9 тис. грн, з яких 21,3 тис. грн сплачено у добровільному порядку.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.