В обласному центрі запрацював перинатальний центр ІІ рівня (ФОТО)

Сьогодні, 12 вересня, в обласному центрі відкрили міський пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня.

У подарунок від міської влади пологовий будинок отримав сертифікат на 1 мільйон 150 тисяч гривень для придбання сучасного рентген-апарату, повідомила Новини Кіровоградщини прес-служба міськради.

Нагадаємо, стартували роботи у 2014 році. Протягом трьох років тут виконали повний капітальний ремонт приміщень та благоустрій території. На роботи з міського бюджету використали 11,9 млн грн. Придбали апарат ультразвукової діагностики преміум класу, кольпоскопи, аналізатор біохімічний напівавтоматичний, апарати штучної вентиляції легенів для дорослих та новонароджених, концентратори кисню, монітори пацієнта, та багато іншого, необхідного в роботі медичного закладу такого рівня. На все це витратили 4,7 млн грн бюджетних коштів.

— Пологовий будинок надаватиме спеціалізовану медичну допомогу вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим, гінекологічним хворим – розповіла начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук – Стаціонар розрахований на 160 ліжок. Також в пологовому будинку відкрито 6 індивідуальних пологових залів та одну індивідуальну палату для жінок з інфекційними захворюваннями.

Працює тут 550 медиків.