У Кіровограді з професійним святом привітали будівельників

У міській раді відбулися урочистості з нагоди Дня будівельника.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської міськради.

Найкращих спеціалістів будівельної професії привітали секретар міської ради Андрій Табалов та заступник міського голови Олександр Мосін.

Цього дня кращі представники будівельної галузі отримали відзнаки міської ради та виконавчого комітету: подяки і грамоти а також цінні подарнки, які вручили Андрій Табалов разом з Олександром Мосіним.

А за особистий внесок у розвиток галузі будівництва міста, високу професійну майстерність, відданість справі, сумлінну працю та з нагоди Дня будівельника Почесною грамотою міської ради та виконавчого комітету міста нагороджено директора приватного підприємства “СІТІ БУД ПЛЮС” Олега Борулька.

Окремо під час урочистостей відзначили і директора інституту “Кіровоградміськпроект” Надію Костенко, яка до Дня будівельника отримала Подяку Прим’єр-міністра України.

А святковий настрій у залі для інженерів, проектувальників, монтажників та будівельників створили вихованка музичної школи № 1 ім. Генріха Нейгауза Ольга Полудень, а також талановиті солістки Дарья Нікітіна, Євгенія Сілантьєва та Вікторія Дєлестьянова.