До Дня міста у Кіровограді мають здати низку капітально відремонтованих об'єктів

Цьогоріч у Кіровограді ведуться масштабні будівельні і ремонтні роботи на об’єктах комунальної власності, у першу чергу в закладах освіти та охорони здоров’я.

Це відзначив секретар міської ради Андрій Табалов під час апаратної наради сьогодні, 21 серпня, повідомляється на сайті Кіровоградської міськради.

— Я перевірив хід та якість робіт і, загалом, стан справ справляє позитивне враження, — повідомив секретар міської ради. – Але, враховуючи, що до Дня міста, а більшість об’єктів запланована для здачі саме до дня народження обласного центру, залишилося трохи більше трьох тижнів – необхідно підвищити темпи.

Серед надзвичайно важливих для обласного центру об’єктів Андрій Табалов назвав теплосанацію найбільшої в місті школи — №18, спорудження модульної котельні для чотирьох закладів освіти, облаштування гемодіалізного та інсультного центрів.

— Утеплення школи і сучасна котельня – це елементи міської програми енергозбереження, реалізація якої дозволить суттєво зекономити на зменшенні тепловтрат та оплаті за енергоносії, — наголосив секретар міської ради. – Успішне виконання енергоощадної програми дозволить нам поширювати позитивний досвід на інші об’єкти комунальної власності уже наступного року. Початку ж роботи двох медичних центрів: інсультного і гемодіалізного з нетерпінням чекають мешканці міста, для яких вчасна допомога – це питання життя і смерті.