Відео

Розмальована лікарня

Художниця Тетяна Стороженко розмалювала обласну дитячу лікарню. Подробиці - в сюжеті "День за днем".

Котячо-собаче сімейство

В обласному центрі бездомна кішка взялась вигодовувати покинутих цуценят. Котячо-собаче сімейство виявили мешканці багатоповерхівки по вулиці Полтавська, біля якої прижились тварини. Подробиці - в сюжеті "День за днем".

„Літня школа бізнес-лідерства”

Єдина в Україні „Літня школа бізнес-лідерства” працює в обласному центрі. Її учасниками стали близько ста дітей із шкіл №№ 4 та 16. Подробиці - в сюжеті "День за днем".

Аматорський дитячий театр

В обласному центрі аматорський дитячий театр «Кропики» дає вистави просто неба. Утворився колектив не так давно, втім щоразу подивитися спектакль за участі юних акторів збирається вся вулиця Новомиколаївська. Подробиці - в сюжеті "День за днем".

Зліт учнівських лісництв

Сімнадцять кращих з тридцяти восьми команд області презентували свої роботи та на практиці показували знання лісових фауни та флори.Подробиці - в сюжеті "День за днем".

Благодійний розпродаж іграшок

Працівники тижневика „Кіровоградська правда” влаштувала благодійний розпродаж м’яких іграшок. Гроші передадуть у благодійний фонд „Янгол життя”. У волонтерів два десятки підопічних у гематологічному відділенні дитячої обласної лікарні. Подробиці - в сюжеті "День за днем".

Приклад для інших

Досвід державно-приватного співробітництва, який впровадила Кіровоградщина в лікуванні онкохворих дітей, можуть перейняти й інші регіони.Подробиці - в сюжеті "День за днем".

Знайдене немовля

У Знам’янці знайшли новонароджену дитину просто на сходах до торговельного павільйону. Немовля місцеві побачили не відразу, бо ж воно було у пакеті. Подробиці - в сюжеті каналу «Кіровоград».

«Якби не війна»

Волонтерський фотопроект під назвою «Якби не війна» розповідає історії тих, хто захищає Україну на Донбасі, та тих хто втратив на цій війні своє життя. Подробиці - в сюжеті "День за днем".