Фото

Як у Кіровограді пірнали в ополонку

Сьогодні третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. У цей день закінчувалися Святки, відбувалося освячення водойм, купалися в ополонці. Фото Олени Карпенко.

У Кіровограді розпочалися Новорічні святкуваання

На площі перед міською радою сьогодні, 19 грудня, у День Святого Миколая, стартували Новорічні свята у Кіровограді. Цього дня тут запрацювала резиденція Святого Миколая, учні шкіл прикрасили 18 ялинок власноруч виготовленими іграшками а між ними знайшов собі місце і “Різдвяний вертеп”, де кожний охочий мав можливість зробити фото на згадку. Фото Олени Карпенко.

День пам'яті жертв Голодоморів

Жителі обласного центру, як i всі українці вшанували жертв однієї з найбільших у світі трагедій, штучно влаштованої радянською владою. Сотні мешканців міста цього дня пройшли жалобню ходою до пам’ятного знаку “Жертвам Голодомору 1932 – 1933 років”, облаштованому на Фортечних валах в переддень відзначення Дня пам’яті жертв Голодоморів за кошти громадськості. Фото Олени Карпенко.

На "АгроЕкспо" запрацював "Покровський ярмарок"

Сьогодні відкрився „Покровський ярмарок” – традиційна святкова торгівля, що починає працювати на другий день "АгроЕкспо". Цього року відвідувачі могли придбати м’ясо, овочі, фрукти, український національний одяг, сувеніри та багато іншого. Заманювали покупців хто як міг. Серед розваг - свято вареників та конкурси. Фото Олени Карпенко.

"АгроЕкспо-2016" чекає відвідувачів

Сьогодні голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко і Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий урочисто відкрили агропромислову виставку "AGROEXPO-2016", що вже традиційно щоосені проводиться в Кропивницькому, а цього року вперше у статусі міжнародної. Фото Олени Карпенко.

46-ті "Вересневі самоцвіти"

На території музею-заповідника Карпенка-Карого «Хутір Надія» пройшов 46-й театральний фестиваль "Вересневі самоцвіти". Фото Олени Карпенко.

Місто святкує 262-річчя з дня заснування

Сьогодні обласний центр святкує день народження - 262 річницю з дня заснування. Відзначати День міста почали з самого ранку і триватиме святкування по пізнього вечора. Фото Олени Карпенко.

Льотну академію відвідала Українська Асоціація Дрон-рейсингу

КЛА НАУ відвідали представники Української Асоціації Дрон-рейсингу. Фанати нового виду спорту з Києва познайомилися з керівництвом льотної академії та її інфраструктурою, провели ознайомчу лекцію для всіх бажаючих, а найголовніше - провели ознайомчі польоти своїх примірників чудо-техніки на території майданчика музею під відкритим небом КЛА НАУ. Фото Олени Карпенко.