Земельний конфлікт розгорівся у Бережинці Кіровоградського району (Відео)

04 травня 2017 18:15 0 1071

На сполох на підприємстві Нива-2010 забили в суботу, коли отримали листа від виконавчої служби.

 

А вже після вихідних, 3 травня, на підприємство прийшли невідомі, які заявили, що є законними співвласниками господарства, йдеться в сюжеті „День за днем”.

 

Частку 65 % у підприємства, нібито, викупила відома фірма із Дніпра. Нові свпіввласники кажуть, їм перешкоджають працювати, тому викликали у підмогу працівників охоронної фірми. Та ще й говорять, їх обдурили, бо ж підприємство виявилось із боргами. Звідки взялися борги і нове керівництво, і співвласники товариства «НиВА-2010» не розуміють. Кажуть, їхнє підприємство просто незаконним шляхом хочуть відібрати.

 

Поки у Бережинці протестують, близько півсотні аграріїв області зібрались у Кіровоградській районній державній адміністрації. Фермери обурені, бо ж кажуть, ніхто із них від такого шахрайства не застрахований. Після обговорень разом з головою Кіровоградської РДА Аллою Поліщук написали звернення. голові Верховної Ради, Президенту, Генпрокурору, НАБУ. Просять провести комплексну перевірку в Кіровоградському районі у зв’язку з тим, що справа може набрати додаткового супроводу.

 

Обидві сторони земельного конфлікту написали заяви у поліцію. Як повідомляли Новини Кіровоградщини, сьогодні, 4 травня, на дорозі Н-23 Кіровоград-Кривий Ріг-Запоріжжя км 1+500 в межах села Бережинка Кіровоградського району частково обмежений рух автомобільного транспорту. Люди пікетують проти, ніби то, рейдерського захоплення сільськогосподарського підприємства.