Вищий адмінсуд повернувся до розгляду позову про перейменування Кіровограда

15 червня 2017 20:52 0 309

Вищий адміністративний суд України повернувся до розгляду позову про незаконне перейменування Кіровограда сьогодні, 15 червня.

Як стало відомо у ході засідання, один із позивачів – народний депутат Костянтин Яриніч – не з’явився на суд, оскільки не отримав повідомлення про проведення засідання, пише "КП".

Водночас не з’явилася на засідання і третя сторона – Кіровоградська міська рада. Відтак засідання перенесли на 27 червня.

Раніше засідання переносили через відсутність колегії суддів – склад останньої змінювали сім разів.

 

Як повідомляли Новини Кіровоградщини, усі 15 позовів про незаконне перейменування Кіровограда торік Вищий адмінсуд об’єднав в один. З позовом про скасування постанови Верховної ради про перейменування Кіровограда до суду звернулися народні депутати Сергій Ларін та Костянтин Яриніч, доцент педагогічного університету імені Винниченка Ігор Спінул, громадські діячі та жителі міста.

 

Нагадаємо, Верховна рада перейменувала Кіровоград на Кропивницький на своєму засіданні 14 липня 2016 року.

 

Торік у квітні КМІС і Соціологічна група «Рейтинг» презентували результати соціологічного дослідження на тему перейменування Кіровограда. Згідно з даними соціологів, переважна більшість населення Кіровограда – 82% – проти перейменування міста на Кропивницький.