Вищий адмінсуд об’єднав всі позови проти перейменування Кіровограда в один

11 листопада 2016 11:45 0 30

Судова колегія Вищого адміністративного суду України об’єднала в один судовий процес усі 15 позовів про скасування незаконного перейменування Кіровограда на Кропивницький сьогодні, 10 листопада, пише «КП» з посиланням на заступника голови регіонального осередку «Опозиційного блоку», юриста Ярослава Турчина.

 

«У засіданні 10.11.2016 судова колегія Вищого адміністративного суду України прийняла процесуальне рішення про прийняття до свого провадження 14 позовних заяв та їх спільний розгляд з 15 позовною заявою в справі під загальним № П/800/400/16. Здійснилося прогнозоване. Справа набула вигляду - «Жителі міста Кіровограда проти Верховної Ради України, треті сторони - Кіровоградська міська рада, Український інститут національної пам'яті», - написав Турчин.

 

Наступне засідання відбудеться 5 грудня.

 

У суд повинні з’явитися всі позивачі, їх представники та представники третіх осіб.

 

Нагадаємо, з позовом про скасування постанови про перейменування Кіровограда до ВАСУ звернулися народні депутати Сергій Ларін та Костянтин Яриніч, доцент педагогічного університету імені Винниченка Ігор Спінул, екс-редактор газети обласної адміністрації та ради «Народне слово» Валентина Бажан та інші.

 

Як повідомлялося раніше, Верховна рада перейменувала Кіровоград на Кропивницький на своєму засіданні 14 липня.

 

У квітні КМІС і Соціологічна група «Рейтинг» презентували результати соціологічного дослідження на тему перейменування Кіровограда. Згідно з даними соціологів, переважна більшість населення Кіровограда – 82% – проти перейменування міста на Кропивницький.