Син Антоньєвої звинувачує її у спробі проникнути в її ж квартиру (ФОТО)

21 травня 2015 13:34 0 2270

Син власниці «Артеміди» Ганни Антоньєвої Юрій Антоньєв обвинувачує свою матір у спробі силою проникнути до її ж квартири.

Про це він написав у Facebook: «...15.05.2015 мною була попереджена спроба незаконного заволодіння квартирою, яка належить нашій родині. Хто не знає, це величезна двоповерхова квартира в елітному будинку по вул. Тімірязєва. Дана квартира була подарована мною моїй матері Ганні Антоньєвій, у ній же прописана наша молодша сестра Маша, якій по досягненню повноліття дана квартира і призначається.

В районі 16 години мені надійшов дзвінок від мешканців цього будинку. Було сказано, що невідомі люди в супроводі моєї матері зрізали дверні замки і проникли в квартиру. Я в свою чергу викликав міліцію і спецбригаду швидкої допомоги. У супроводі своєї охорони приїхав на місце...»

 

_ если чесно не ожидал такого вниманияспасибо всем, кто откликнулся за поддержку_15.05.2015г мною была присечена попы...

Posted by Юрий Антоньев on 21 травня 2015 р.


Читайте також: Несподівана поява. Минулого тижня Ганна Антоньєва раптом з’явилася в інформаційному просторі


Нагадаємо, минулої суботи Ганна Антоньєва перебувала у міському відділі міліції в Кіровограді, намагаючись таким чином, за її ж словами, уникнути примусової госпіталізації.