Понад 80% кіровоградців проти перейменування міста на Кропивницький

18 квітня 2016 15:44 0 892

Згідно з результатами соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології і Соціологічної групи «Рейтинг», більшість жителів Кіровограда проти перейменування міста на Кропивницький. Про це повідомили генеральний директор КМІС Володимир Паніотто та директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович під час прес-конференції сьогодні, 18 квітня.

 

Дослідження показало, що переважна більшість населення – 82% – не підтримують рекомендації профільного Комітету Верховної ради про перейменування міста на Кропивницький. Чверть містян навіть готові вийти на акції протесту.

 

У разі відсутності у списку назви Кіровоград 55% населення обирає варіант Єлисаветград. За Кропивницький – всього 8%.

 

Якби кіровоградцям довелося обирати між Єлисаветградом і Кропивницьким, то 68% жителів проголосували б за Єлисаветград. Прихильників Кропивницького – більш ніж у 5 разів менше.

 

Нагадаємо, соціологічне дослідження на замовлення Кіровоградського земляцтва проводилося з 6 по 11 квітня 2016 року. Методом особистого інтерв’ю опитано 1000 респондентів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення Кіровограда. Статистична похибка – 0,95.

 

Як уже повідомляли Новини Кіровоградщини, 2 квітня кіровоградці розпочали флешмоб #Запитай у мене, як назвати моє місто.