Головного редактора газети "Новомиргородщина" незаконно звільнили

11 січня 2016 22:21 0 657

Новомиргородська районна рада сьомого скликання на другій сесії ухвалила рішення про призначення нового головного редактора районної газети "Новомиргородщина".

 

Рішення ухвалили всупереч п. 8.2. Статуту редакції, затвердженому рішенням районної ради №369 від 14 січня 2008 року, згідно з яким головний редактор призначається районною радою за поданням голови ради та голови районної державної адміністрації, повідомив в.о. голови Кіровоградської організації НСЖУ Петро Мельник.

 

За його інформацією, на момент проведення сесії та ухвалення рішення ні усного, ні письмового подання ні від голови ради, ні від голови РДА не було. А під час розгляду питання про призначення головного редактора голова РДА був відсутнім. Таким чином було порушено не лише Статут редакції, а й право та обов’язок одного із співзасновників видання – райдержадміністрації – на подання кандидатури на посаду головного редактора.

 

Правління обласної Спілки журналістів закликає Новомиргородську районну раду скасувати неправомірне рішення про призначення головного редактора районної газети «Новомиргородщина». А за необхідності, провести процедуру зміни керівника редакції районної газети «Новомиргородщина» відповідно до вимог чинного законодавства та етичних норм.