«Олександрія» у Києві поступилася кам'янській «Сталі»

«Олександрія» повернулася на поле після зимового міжсезоння і зборів в Туреччині і програла кам'янській «Стали» 2:0.

Гра між командами в рамках 20 туру української Прем'єр-ліги відбулася у Києві 17 лютого, пише «Моя Олександрія».

Перші 10-12 хвилин матчу «Олександрія» повела себе агресивно, атакувала, але потім «Сталь» вирівняла гру і звела перший тайм до сухої нічиєї 0: 0.

У другому таймі «Сталь» зловила кураж, підпорядкувала собі поле і забила два голи — на 71-й хвилині (Дмитро Копитов) і 76-й (Максим Задерака).

При цьому «Сталь» посідає останнє, дванадцята, місце в турнірній таблиці, а «Олександрія» — восьме. І «Олександрія» налаштовувалася на окуляри, щоб пробитися до першої шістки. Тепер шансів на першу шістку немає. Це означає, що другу частину чемпіонату «Олександрія» проведе серед слабких команд, в боротьбі не за медалі, а збереження місця в Прем'єр-лізі.

Наступний, 21-й тур української Прем'єр-ліги «Олександрія» зіграє вдома. Команда буде приймати ФК «Маріуполь» в суботу, 24 лютого, початок о 14.00.