Серед звільнених із російського полону є військові з Кіровоградщини

Серед 207-ми захисників, яких 31 січня повернули додому з російського полону, є й військові з Кіровоградщини. Про це повідомили громади.

Зокрема, додому повернулися:

Володимир Мірошниченко 2000 року народження, житель села Долинівка. Він перебував у полоні 1 рік та 10 місяців. Володимира захопили росіяни у Скадовську (Херсонська область). 

Микола Бережний, житель села Карлівка Соколівської громади. За словами сестри захисника – Надії Бережної, останній раз Микола виходив на зв’язок 5 березня 2022 року. У лютому 2023 року їй підтвердили, що брат у російському полоні.

Двоє жителів Аджамської громади. Євген Холодний, який обороняв Маріуполь у складі 56 бригади. Він потрапив у полон в квітні 2022 року. Єгор Володін, нацгвардієць боронив Маріуполь. Потрапив у ворожий полон 18 травня 2022 року під час виходу захисників України з бункерів Азовсталі.

Нацгвардієць Юрій Шишацький із села Злинки Новоукраїнського району. Він потрапив у полон 17 травня 2022 року.

Ян Бордіян уродженець Голованівського району, який народився 21 травня 1997 року в селі Плоско-Забузьке. Військовий проходив службу за контрактом у Маріуполі, ще до початку повномасштабного вторгнення, де й потрапив у полон.