У Кропивницькому запрошують майстрів долучитися до благодійного ярмарку

6 грудня о 18:00 у Кіровоградській обласній філармонії в рамках концертної програми «Святий Миколай, здійсни дитячі мрії» відбудеться благодійний ярмарок у підтримку діток, хворих на туберкульоз.

Організатори благодійної ярмарки — БО «100 відсотків життя. Кропивницький» запрошують добродіїв долучитися.

«Якщо ви створюєте вироби — браслети, брошки, прикраси, картини, авторське мило чи свічки, в’язані або вишиті речі, подарункові набори, печете печиво з малюнками, пишете книги, — передайте свій авторський витвір. Так ви підтримаєте діток, які боряться з тяжкою недугою», — закликають організатори.

Вироби чекаємо до 4 грудня за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 2 (будинок побуту), 6 поверх, каб. 610. Детальніше про організацію ярмарку за тел.: 0996573923.

Всі кошти з реалізації виробів на благодійному ярмарку будуть спрямовані на придбання вітамінних комплексів для зниження дефіциту вітамінів групи В для дітей, які хворіють на туберкульоз та для зменшення розвитку побічних реакцій від протитуберкульозних препаратів.

За поширеністю дитячого туберкульозу Кіровоградщина стабільно займає перше місце в Україні, а за кількістю нових випадків — третє. Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» більше десяти років займається соціальним та психологічним супроводом хворих на туберкульоз. За допомогою в подоланні туберкульозу до організації звертаються щодня. Наразі ми допомагаємо 415 людям, з них 91 — дитина.

Благодійним ярмарком організатори також звертають увагу суспільства на важливість регулярного обстеження та вакцинації дітей.