Голова облради розпочав заслуховувати звіти про роботу комунальних підприємств за 2022 рік

Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга розпочав заслуховувати звіти керівників комунальних підприємств про результати роботи у 2022 році. 

Першим звітував в.о. директора Знам’янської бальнеологічної лікарні Юрій Вісяников.

«Лікарня розвивається і нарощує позитивні здобутки. Попри те, що час складний і поставив на паузу багато проєктів, зрушення є. Новий менеджмент оздоровниці бачить перспективу і працює на неї. Це плюс. Серед пріоритетів залишається питання реабілітації наших захисників. Домовилися на цей рік напрацювати окрему програму», — прокоментував результати звіту Сергій Шульга.

Він також повідомив, що Знам‘янська бальнеологічна лікарня розглядає питання впровадження альтернативної системи енергоживлення та опалення закладу.

«На сьогодні продовжуємо готувати спільні проєкти з міжнародними інституціями.  Актуальні питання забезпечення резервними джерелами живлення лікарні та розробка альтернативних систем опалення підприємства – на особливому контролі», – зауважив голова облради.

Нагадаємо, у 2022 році Знам’янська бальнеологічна лікарня залучила інвестиції та п‘ятою в Україні розпочала надавати послугу сухого гідромасажу.