«Дніпро – Кіровоград» отримало 12 генераторів від UNICEF

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» отримало 12 генераторів різної потужності від UNICEF. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

За словами в.о гендиректора водоканалу Олександра Пісного, деякі підвищувальні насосні станції водоканалів постійно знеструмлюють енергетики. Через це без води страждають споживачі, а через постійні відключення зношуються насоси й труби зазнають гідроударів.

«На жаль, брак потужностей в енергосистемі великий і уникнути знеструмлення насосних станцій не вдається. Тому фахівці визначились, які саме насосні станції та жителі яких районів міст страждають найбільше. З проханням допомогти розв‘язати цю проблему звернулися до європейських партнерів. Відгукнувся дитячий фонд ООН – UNICEF», — зазначив він.

Потужні дизельгенератори розподілять між містами області. Перші два встановлять на двох насосних станціях Кропивницького, які щодня знеструмлюють по кілька разів — Полтавську та Васнєцова. Також генератори будують встановлені на насосних станціях в районі Новомиколаївки та спальних мікрорайонах (101-й, Попова, Жадова). Решта — в Знам’янці, Смоліному та інших містах. Попередня партія генераторів встановлена на альтернативних джерелах водопостачання — місцевих свердловинах, щоб у випадку повного блекауту жителі могли отримати воду не лише з Дніпра.