Молодь Кіровоградщини закликають подаватися на програму UPSHIFT від ЮНІСЕФ

Громадська організація «СКЦ «Задзеркалля»у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) відкриває конкурсний набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT. Програма надає можливість створити власні інноваційні проекти та отримати фінансування на їхнє впровадження на суму до 75 тис. гривень.

Програма UPSHIFT — це креативний простір, де підлітки та молодь можуть проявляти себе, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем і тестувати їхню ефективність.

Для участі у програмі не потрібно мати вже готове рішення — командам достатньо визначити, яка проблема є нагальною для їхньої громади, а під час тренінгів вони зможуть експериментувати та шукати шляхи вирішення цієї проблеми.

Участь в програмі можуть взяти команди з 3-5 учасників віком від 14 до 24 років. Більше інформації та форму для реєстрації можна знайти за посиланням.

Подавати заявки можна до 4 листопада 2022 року.

Загалом у Кіровоградській області планується провести 10 наборів на UPSHIFT у період зі серпня 2022 року до кінця лютого 2023 року та підтримати фінансово 100 молодіжних проєктів.

Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сторінках ІнстаграмФейсбук або на сайті