Програму розвитку місцевих доріг напрацює Кіровоградська обласна рада з дорожнім науково-дослідним інститутом

Програму розвитку місцевих доріг на Кіровоградщині напрацює обласна рада з ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П.Шульгіна». Про це повідомив голова облради Сергій Шульга.

Він уточнив, меморандум про співпрацю з директором дорожнього науково-дослідного інституту Артемом Безуглим підписав 13 вересня.

«Для Кіровоградщини така взаємодія є дуже важливою. Найперше і найголовніше – щоб не було тіньових рішень, а були прозорість, системність і чіткий план у вирішенні проблем стану місцевих доріг. Тобто, будемо готувати комплексну програму розвитку шляхів», – зазначив Сергій Шульга.

Голова облради додав, жителі громад мають чітко розуміти, яка дорога і в який час підлягатиме модернізації.

«Інститут готовий спільно попрацювати над відновленням дорожньої інфраструктури регіону. За нами – науково-технічний, аналітичний і консультаційний супровід. Упевнений, після перемоги вдасться реалізувати багато проєктів», – наголосив директор Державного дорожнього науково-дослідного інституту Артем Безуглий.

Інститут пропонує застосовувати нові сучасні технології під час будівництва транспортних сполучень, що сприятиме їхній багаторічній експлуатації.

Як уже повідомлялося, голова обласної ради Сергій Шульга зазначив, що депутатський корпус готовий клопотати перед державними органами влади про виклики, з якими стикаються сільгоспвиробники Кіровоградщини.