Стратегію розвитку підприємства презентував «Дніпро-Кіровоград»

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» презентувало стратегічний план дій на короткострокову і довгострокову перспективи. Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга сьогодні, 11 травня.

«Разом із начальником обласної військової адміністрації Андрієм Райковичем відбулася важлива і фахова розмова на підприємстві. Уперше за час роботи «Дніпро-Кіровоград» показав реальну та дієву стратегію розвитку, глибокий аналіз проблем і дав чіткі розрахунки заходів енергоефективності. По суті, це те, що дає нам бачення вдосконалення роботи як на короткострокову так і на довгострокову перспективи», — зазначив Сергій Шульга.

голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга

Він наголосив, першочергове завдання «Дніпро-Кіровоград» — це максимальна оптимізація роботи.

голова технічної ради Дніпро-Кіровоград Сергій Карелін

«Цей процес передбачає модернізацію технологічних процесів та інженерних систем. Удосконалення обліку споживання тощо. Шлях непростий, але ефективний. Наведу простий приклад: завершення реалізації ощадних проєктів за кредитом Світового банку дасть можливість «Дніпро-Кіровоград» зекономити понад 7,5 мільйона кіловат на рік. Якщо перевести у кошти за нинішнім тарифом на електроенергію, то мова йде про майже 30,5 мільйона гривень. І це лише за одним напрямком, а потенціал оптимізації роботи полягає у втіленні сучасних технологій і за іншими», — додав голова обласної ради.

в.о. гендиректора Дніпро-Кіровоград Олександр Пісний

Над підготовкою стратегії працювали виконуючий обов‘язки гендиректора «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний та голова технічної ради підприємства Сергій Карелін.

Як уже повідомлялося, «Дніпро-Кіровоград» отримає компенсацію за працевлаштування переселенців.