На двох підприємствах Кіровоградщини, що виконували замовлення міноборони росії, відбулися обшуки

Прокуратура спільно з управлінням стратегічних розслідувань та поліцією провела обшуки на двох підприємствах регіону, які співпрацюють із країною-агресором. Про це повідомили в прокуратурі області сьогодні, 13 травня.

Обшуки відбулися в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом привласнення бюджетних коштів у великих розмірах з боку осіб, які є громадянами росії, є засновниками та власниками ряду суб’єктів господарської діяльності та здійснюють свою діяльність на території Кіровоградщини.

«Слідством встановлено, що власником 91% акцій одного з цих товариств є закрите акціонерне товариство, яке зареєстровано в країні агресора та є активним учасником державних закупівель в ереф, замовниками яких виступають підприємства міністерства оборони та концерн «Росэнергоатом». Крім того, встановлено, що одним із суб’єктів господарювання неодноразово здійснювалася реалізація та транспортування готової продукції до одного з підприємств, що розташоване в м.Самара, яке у свою чергу надає допомогу самопроголошеній владі, яка тимчасово окупувала частину територій Донецької та Луганської областей», — уточнили в прокуратурі.

За неофіційною інформацією, підприємства знаходяться у Катеринівській громаді та Олександрії. 

Фото: ілюстрація