З бюджету Кропивницького на територіальну оборону міста виділили понад 1,6 мільйона гривень

З бюджету громади Кропивницького на облаштування сил територіальної оборони і виконання поточного ремонту Кропивницького ОТЦК виділили 1,638 мільйона гривень.

Відповідні рішення ухвалила міська рада на своєму засіданні сьогодні, 18 лютого, інформують Новини Кіровоградщини.

Депутати внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2022 рік та до Програми територіальної оборони та підтримання постійної мобілізаційної готовності міста Кропивницького на 2022—2024 роки.

«Для фінансування таких видатків бюджету Кропивницької міської територіальної громади буде залучено вільний залишок коштів, що склався станом на 1 січня 2022 року, у сумі 1, 638 мільйона гривень», — відзначила начальниця фінансового управління міської ради Любов Бочкова.

Крім того, міська рада власним рішенням для розміщення військової частини А7049 – управління окремої бригади ТрО та військової частини А7340 – окремого батальйону ТрО, передала в оренду без проведення аукціону, з орендною платою в одну гривню в рік Квартирно-експлуатаційному відділу частину комплексу будівель площею 5523,4 кв. м по вул. Ганни Дмитрян, 1, терміном на 2 роки 11 місяців.

Комунальному некомерційному підприємстві “Міська лікарня №2 ім. Святої Анни” доручили укласти відповідний договір оренди з Квартирно-експлуатаційним відділом згідно з чинним законодавством України.