У Кропивницькому відбувся марш Єдності

У Кропивницькому відзначити День Єдності на площі Героїв Майдану зібралися близько п'яти тисяч людей.

Про це повідомляють Новирни Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Військовослужбовці, ветерани війни на Сході, рідні загиблих бійців, члени місцевих громадських організацій, рятувальники, поліцейські та інші містяни почали збиратися о 09:30. У руках вони тримали прапори України та квіти національних кольорів, на одяг чіпляли синьо-жовті стрічки.

О 10:00 учасники сформували колону, яка рухалася до Ковалівського парку. Там присутні вшанували пам'ять загиблих військових на Сході.

Указ про оголошення 16 лютого 2022 року Днем єднання президент України підписав 15 лютого 2022 року. Цей день, який анонсують, як дату можливого нападу Росії, Україна зробить Днем єднання, :

«Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність».

Нагадаємо, третій місяць поспіль загроза нападу Росії на Україну не зникає з перших шпальт світових видань та з порядку денного політиків. З Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним по черзі зустрічаються лідери держав, а 8 лютого у Берліні лідери країн «Веймарського трикутника» (Польща, Німеччина та Франція) обговорили питання безпеки у Європі та загрози російського вторгнення в Україну.

11 лютого градус напруги підвищився. Президент США Джо Байден обговорив зі світовими лідерами і генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом ситуацію на кордонах України й, за повідомленнями ЗМІ, заявив, що вторгнення РФ високоймовірне. Одразу після цього Велика Британія, Чорногорія, Литва, Данія, Японія та Південна Корея рекомендували своїм громадянам не їздити до України або залишити її територію через загрозу вторгнення Росії. Аналогічні рекомендації оприлюднили посольство Ізраїлю та низка інших країн.