У Кропивницькому на ремонт постраждалої від вибуху багатоповерхівки виділили 2,5 мільйона гривень

Депутати Кропивницької міськради вирішили перерозподілити 2,5 мільйонів гривень, виділених на житлово-комунальне господарство міста, на ремонт будинку на вулиці Попова, де 2 лютого стався вибух.

За це рішення проголосували 29 з 30 депутатів, присутніх на сесії 4 лютого, інформують Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Зміни до міської програми житлово-комунального господарства озвучила заступниця начальника міського управління Юлія Яндович. З її слів, 2,5 мільйони направлять на усунення наслідків вибуху в будинку, підтримку житлово-експлуатаційної організації №4, на балансі якої перебуває будинок, розробку відповідної проектної документації та оплату роботи підрядних організацій:

”Перерозподіл грошей здійснимо за рахунок пів мільйона, передбаченого комунальному підприємству ”Аварійно-диспетчерська служба”. Крім того, перерозподілимо видатки на експлуатацію та капітальний ремонт житлового фонду міста, 500 тисяч з яких були передбачені на відповідну проєктно-кошторисну документацію. Таким чином на заміну вікон буде один мільйон гривень. І ще мільйон – за рахунок суми, закладеної на співфінансування капремонтів новостворених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків”.