Директорка ФПП закликала керівників громад Кіровоградщини приймати місцеві програми підтримки підприємництва

Приймати місцеві програми підтримки підприємництва закликала керівників територіальних громад директор Фонду підтримки підприємництва у Кіровоградській області Ольга Ковальова-Алокілі на засіданні Муніципальної ліги 18 лютого.

Вона зазначила, що менше ніж за рік Фонд допоміг реалізувати сім стартапів і залучив для цього 2 мільйони 430 тисяч гривень, інформують Новини Кіровоградщини.

«Приймайте програми підтримки підприємництва у своїх громадах і закладайте кошти на співфінансування бізнес-проєктів. Таким чином жителі ваших громад реалізують свої ідеї, а громада отримає робочі місця та додаткові надходження. Ми розуміємо, що інколи перепоною відкриття власного бізнесу є напрацювання необхідного пакету документів. Не всі підприємці мають кваліфіковані кадри. Тому наша робота – це не лише фінансова підтримка, а всебічне консультування. Давайте комунікувати!» — наголосила Ольга Ковальова-Алокілі.

Нагадаємо, підтримка підприємців Фондом здійснюється як фінансування бізнес-проєктів і компенсація відсоткових ставок на залучені інвестиції в банках.