Для покращення екології Кіровоградщини з обласного бюджету залучать 27 мільйонів гривень

Для покращення екологічного стану на Кіровоградщині з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища залучать 27 мільйонів гривень.

Відповідного висновку дійшла постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та інвестицій сьогодні, 1 лютого, інформують Новини Кіровоградщини.

Погоджений депутатам перелік включає 23 природоохоронні заходи на території Кіровоградської області.

Зокрема, на реконструкцію очисних споруд у Кропивницькому та Онуфріївці направлять загалом 5 мільйонів 200 тисяч гривень, також на їх будівництво в Созонівці додатково залучать 600 тисяч гривень. Півтора мільйона гривень депутати передбачать на виготовлення документації на проєкт реконструкції Марто-Іванівських каналізаційних очисних споруд в Олександрії та 200 тисяч на оцінку впливу на довкілля цього об’єкту.

Крім цього, на забезпечення сприятливого гідрологічного та санітарного стану річки Велика Вись спрямують 3 мільйони 500 тисяч гривень, будівництво каналізаційної насосної станції у Новгородці – 1 мільйон, придбання обладнання та машин для збору, перероблення й знешкодження побутових відходів – 5 мільйонів, рекультивацію порушених земель в межах водозахисної смуги річки Бобринка – 1 мільйон 500 тисяч, проведення наукових досліджень з функціонального зонування й створення проєкту організації території парку «Боковеньківський ім. Л.М. Давидова» – 1 мільйон 50 тисяч гривень та інші.

Як уже повідомлялося, уперше за три роки Фонд підтримки підприємництва в області профінансував сім проєктів.