Що найчастіше гублять у кропивницьких автобусах та тролейбусах

Загублені в кропивницьких автобусах і тролейбусах речі зберігають в диспетчерській комунального підприємства «Електротранс», їх привозять водії та кондуктори.

Найчастіше в автобусах та тролейбусах знаходять ключі, банківські картки, посвідчення та паспорти, розповів заступник директора комунального підприємства Валерій Музичук. Також залишають одяг та взуття:

«Діти їхали на тренування та залишили свої речі. Не знаю, як вони там тренувалися. Приносять сумки з різними речами. Буває, що з продуктами. Нині ми не можемо їх десь зберігати. Тому вирішили так: якщо господар не приходить і не можна його використати – віддаємо собачкам».

Кондукторка Ірина Гітченко в «Електротрансі» працює 28 років. Розповіла, наприкінці 2006-го року в автобусі забули дитину напередодні Нового року:

«Їхав з Помічної хлопчик, роздягнений. Спочатку до бабусі, від бабусі до дядька, потім до хресного, потім від хресного. У підсумку мені в останній рейс дитину посадили в автобус. Було на той час йому приблизно років десять. Я його забрала, викликала поліцію. Вони оформили протокол і забирають його на той час у Кіровський райвідділ. Аж наступного дня тільки мама забрала його звідти».

Нині назбирали сотню загублених речей.

«Якщо є якась інформація про власників у речах, обов’язково диспетчер телефонує. Люди приходять, дякують та забирають», – сказав Валерій Музичук.

Планують створити сторінку у соціальних мережах, щоб пасажири, які загубили речі, могли звертатись туди.