Ексзаступника прокурора Кіровоградщини за корупцію засудили до 6 років тюрми

Сьогодні, 20 січня 2022 року, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок, яким визнала винуватим колишнього заступника прокурора Кіровоградської області у корупції.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі ВАКС.

Йому призначили покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому на праві власності майна та позбавленням права обіймати посади, передбачені ст. 15 Закону України «Про прокуратуру» строком на 3 роки.

Суд визнав доведеним пред’явлене обвинувачення, відповідно до якого ексзаступник прокурора Кіровоградської області надав своєму колезі – військовому прокурору Кіровоградського гарнізону Південного регіону України неправомірну вигоду у розмірі 1 000 доларів США за неоскарження в апеляційному порядку рішення Господарського суду Кіровоградської області, ухваленого на користь фізичної особи-підприємця.

Також вироком суду застосовано спеціальну конфіскацію щодо 1000 доларів США, які були предметом неправомірної вигоди.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду протягом 30 днів з моменту його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд.

За інформацією Новин Кіровоградщини, мова йде про колишнього заступника прокурора Кіровоградської області Олексія Варакіна.