У травмпункті Кропивницького через ожеледь значно зросла кількість пацієнтів

В травмпункт Кропивницького за годину з травмами через ожеледь звернулися троє кропивничан.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Завідувач травмопункту Ігор Горбунов говорить: з 27 грудня, як почало сніжити, навантаження на працівників медзакладу зросло. Тим, хто через нерозчищений сніг чи слизькі тротуари отримав травму, юрист радить звертатись до суду.

Зранку до пункту звернулися шість кропивничан, з них – четверо травмувалися вчора, розповів Ігор Горбунов. 27 грудня за добу прийняли 41 людину, 26 грудня – 43.

«Якщо говорити у відсотковому співвідношенні, то на п'ять процентів збільшилась кількість пацієнтів», – говорить лікар.

Валентина Крівцун у травмопункті очікувала на прийом лікаря. Каже, терпить біль у коліні після вчорашнього падіння у мікрорайоні Нова Балашівка:

«Йшла з роботи о 17:30, був лід і я впала на дорозі. Вночі лежала, дуже боліла нога, пішла на роботу і звідти мене відправили сюди».

У кабінеті лікаря – на візку Анатолій Чукій. Каже, впав о 07:00, коли виходив з під’їзду на вулиці Короленка на роботу:

«Відійшов декілька метрів від сходів, послизнувся, бо сніг був і льоду не побачив, впав і оце така біда. Якось намагався утриматись, потім впав на правий бік і хотів піднятись, але не зміг. Чоловік якийсь на машині був, допоміг мені встати. Сказали, що у мене три переломи».

Тим, хто через нерозчищений сніг чи слизькі тротуари отримав травму, юрист Еміль Багірян радить звертатись до суду:

«Необхідно зафіксувати місце падіння, зробити фото та відео, знайти свідків, які можуть це підтвердити. Треба знайти відеокамери, які можуть бути поруч встановлені. Якщо це сталося на території житлово-експлуатаційної організації, то гроші має відшкодувати ЖЕО. Крім іншого, звертаючись в травмпункт за довідкою, треба зазначити час та місце отримання травми».